Čtvrtina mužů chce kosmetickou operaci partnerky

Současnými trendy vyvolávané představy o dokonalosti a bezchybnosti jsou stále častějším důvodam snahy žen o vylepšování svého vzhledu. Prohlédněte si kterýkoliv z webů o módě, prolistujte si nějaký módní časopis nebo se přinuťte pozorně sledovat televizní reklamy. Snadno zjistíte, že se ženy, ale též i muži, snaží přiblížit dokonalosti svých módních idolů. Často i za vysokou cenu vyjádřitelnou penězi, odříkáním při hubnutí nebo mírou bolesti po kosmetické operaci.

Sluchu ženy, mající nějakou tu nedokonalost, musí jako rajská hudba znít vyjádření mnohých mužů, že vlastně pro spokojený partnerský život není absolutní dokonalost nutná a že jim u jinak skvělé partnerky drobná "chybička" nevadí. Že by záchrana před týráním hlady při hubnutí?

Není vše takové, jak se zdá

Jenže, na tomto světě bývají věci občas jinak, než se na první pohled zdá. Proto by ženy přílišný optimismus neměly přehánět. Muž totiž své partnerce do očí řekne, že vypadá skvěle a že vše je v pohodě, ale když pak vyplní anketní dotazník, výsledkem je trochu jiný pohled na věc.

Britský server www.VoucherCodesPro.co.uk nechal provést zajímavý průzkum, v němž položil dotazovaným mužům stručnou otázku: "Přáli byste si, aby vaše partnerka pro vylepšení svého vzhledu šla na kosmetickou operaci nebo obdobný zákrok ?" O tom, že pro muže je vzhled ženy stále velmi důležitý, svědčí výsledky odpovědí.

24 % je pro kosmetický zákrok u své ženy

Čtyřiadvacet procent, tedy téměř čtvrtina, z 1,248 dotazovaných mužů uvedla jako odpověď "Yes, of course". A to je jasné "ANO pro kosmetické zákroky!" Server dále uvádí, že 19 % Britů nebylo schopných dát jednoznačnou odpověď a dalších 19 % odpovědělo, že jejich žena žádnou operaci ani nepotřebuje.

Dále jsou zajímavé výsledky odpovědí na další otázku, kterou dostalo oněch 24 % mužů bažících po partnerčině "kosmetickém vylepšení". Otázka zněla: "O jaký kosmetický zákrok by se mělo jednat?"

Vedou liposukce a zvětšení prsou implantáty

Mezi jednoznačnými výsledky vedou liposukce a zvětšení prsou silikonovými implantáty. Zde jsou:

  • 57 % mužů preferuje liposukce
  • 49 % by chtělo zvětšení prsou implantáty
  • 42 % je pro úpravu chrupu v zubní ordinaci
  • 38 % respondentů uvedlo operaci nosu
  • 34 % mužů volí botox na vyhlazení vrásek

To nejlepší na konec

Dámy slyšte: Na závěrečný dotaz "Skutečně byste své partnerce do očí řekli, že chcete, aby šla na nějaký kosmetický zákrok?" pak jednoznačné "Yes" odpovědělo jen dvanáct mužů ze sta dotázaných! Zbývajících 88 % by sice o kosmetickém zákroku reálně uvažovalo, ale neříct o tom svým drahým polovičkám považuje za slušnost a ohleduplnost. A proto své přání nikdy přímo nevysloví. Inu, není nad mužskou upřímnost, že?

kosmeticky-salon-brno.eu © 2020 | eWord "O kosmetice a pleti"